אבסורד! ישראל ויתרה על ההגנה תוך הסכמה ל"הפסקת אש" שכוללת רק צד אחד

חמאס משטה בממשלת ישראל. פעם אחר פעם חמאס וארגוני הטרור בעזה יוצרים פרובוקציות על גדר הגבול תוקפים את ישראל שורפים אדמות ופוגעים בחיילים ושוב ממשלת ישראל מצייתת לכל "הפסקת אש" חד צדדית שמנוצלת על ידי ארגוני הטרור כדי לבצע את ההתקפה הבאה.
כמה חיילים צריכים להיפגע על ידי צלפים? כמה דונמים ושטחים חקלאיים צריכים להישרף על ידי בלוני ועפיפוני תבערה? כמה אזעקות צריכות להישמע וכמה טילים צריכים לפגוע בבתי ספר, גני ילדים ובתי כנסת? כדי שישראל תתחיל להגן על עצמה נגד החמאס אשר מטיל אימה על אזרחי ישראל.
אף אחד לא מתעלם מהאיום שנשקף בגבול הצפוני על ידי איראן, חיזבאללה ומשטר אסד אך ההתמודדות של ממשלת ישראל עם הפרובוקציות של ארגון הטרור חמאס בגבול הדרומי היא מחדל בטחוני חמור אשר גובל ברשלנות שפוגעת באופן אנוש בהרתעה הישראלית בכל הגבולות והחזיתות.
בנוגע לשמאל שמאשים את ממשלת ישראל במצב "ההומניטרי" בעזה חשוב להבהיר שהפלסטינים בעזה ואך ורק הם אחראים למצב הקשה מכיוון שהם אלו שביוזמתם הצביעו לארגון טרור לשלטון. הם אלו הצביעו לארגון החמאס שחורט על דגלו את מטרתו האחת והיחידה להשמיד את מדינת ישראל.
על ישראל לדאוג אך ורק לאזרחי ישראל ולבטחונם ועל החמאס שנבחר ברוב גדול על ידי הפלסטינים בעזה לדאוג לכלכלת בוחריו.
ישראל צריכה להכות בחמאס ובפלסטינים בעזה עד שחמאס יתפרק ביוזמתו מנשקו או עד שהאזרחים בעזה יחליטו להפיל את שלטון החמאס. אם הפלסטינים בעזה באמת היו נואשים לעזרה הם לא היו תוקפים את ישראל.
כאשר אדם רוצה עזרה מחברו הוא לא סותר לו או משגר טיל לביתו, ישראל לא תסחט על ידי ארגון טרור כדי לשפר את איכות החיים בעזה תוך כדי שחמאס מתכונן למלחמה הבאה.
האם אי פעם שמעתם מישהו שטוען שעל ארה"ב לדאוג לכלכלת אפגניסטן כדי לרצות את ארגון אל-קעידה לאחר ביצוע פיגועי 11/9.
אמנת חמאס קוראת להשמדת ישראל והעם היהודי, לישראל אין שום עיניין בהסכם כלכלי עם החמאס.
ישראל לא צריכה להתחנן לחמאס כדי להסכים לעסקה שתשפר את איכות חיי התושבים בעזה.
פעם אחר פעם הפלסטינים תוקפים את ישראל והשמאל עדיין טוען שישראל צריכה "ליזום" מציאות אחרת בה אנחנו צריכים לדאוג לשיפור איכות החיים של האזרחים בעזה ולהסרת מה שהשמאל מכנה "מצור". המצור הגיע כתוצאה מהתוקפנות של הטרוריסטים בעזה נגד אזרחים ישראלים חפים מפשע, המצור נועד כדי למנוע חימוש של ארגוני טרור כמו חמאס, הג'יהד האיסלאמי ודעאש. הגיע הזמן שהשמאל יפנים שמטרתם של ארגוני הטרור היא לפגוע בישראל תוך שימוש בדת האיסלאם כדי להצדיק את מעשיהם, אין לחמאס שום עיניין בשיפור החיים בעזה והשמאל בישראל צריך להפסיק לנסות לתרץ את האלימות של החמאס והפלסטינים נגד ישראל, אלימות שהייתה קיימת עוד הרבה לפני הקמת מדינת ישראל.
המצור מוצדק לחלוטין והגיע הזמן להודות בזה שכל זמן שחמאס לא יתפרק מנשקו לישראל אין שום אינטרס לעזור ל"אזרחים" בעזה.
לעזה יש גבול יבשתי עם מצרים, אם הפלסטינים באמת מאמינים ששיגור טילים והטלת אימה יכולים להביא ל"פתרון כלכלי" אז כדאי מאוד שיפנו את מירב מאמציהם כלפי מצרים, כי ישראל לא תקבל זאת.
אבסורד! ישראל ויתרה על ההגנה תוך הסכמה ל"הפסקת אש" שכוללת רק צד אחד אבסורד! ישראל ויתרה על ההגנה תוך הסכמה ל"הפסקת אש" שכוללת רק צד אחד Reviewed by Free Speech on 1:24:00 Rating: 5
מופעל על ידי Blogger.