צפו: כתבת חדשות קנדית נשלחה לתוך הפגנה פרו פלסטינית ושאלה את המפגינים האנטישמים "האם אכפת לכם ממה שקורה בסוריה?"

זהו קטע מתוך כתבה ששודרה בערוץ סאן ניוז הקנדי.
כתבת נשלחה לתוך הפגנה פרו פלסטינית ובעזרת כמה שאלות חשפה את הפנים האמתיות של האנשים האלה ואת המניע האנטישמי מאחורי הפעילות שלהם למען "פלסטין".
בתחילה היא שאלה פליטה מוסלמית "האם לישראל יש זכות להגן על עצמה?" התשובה של המוסלמית מזעזעת לחלוטין, היא טוענת "לחמאס יש זכות לירות רקטות לעבר ישראל זוהי הגנה עצמית".
לאחר מכן היא התחילה לשאול את המפגינים שאלות קשות כמו "האם ליהודים יש זכות להקים בית יהודי על אדמת ארץ ישראל?" כמובן שהפליטה המוסלמי סירבה לענות ויותר חמור מכך מוסלמי אחר טען שאין לישראל זכות קיום.
חוץ מהמהגרים המוסלמים שנכחו בהפגנה היו גם אזרחים קנדים, להם ניראה שאין מניע אמיתי להפגין נגד ישראל, אותם קנדים שמאלנים נישאלו אם הם הפגינו גם למען סוריה או אם בכלל אכפת להם ממאות אלפי האנשים שנהרגו שם, כמובן שהם לא ידעו מה להגיב.
הכתבה הזאת חושפת את המניע האנטישמי מאחורי ההפגנות ה"פרו פלסטיניות" נגד ישראל.
לאנשים האלה בכלל לא אכפת מהפלסטינים או מזכויות אדם, הדבר היחיד שהם רוצים זה את השמדתה של מדינת ישראל שהיא המדינה היהודית היחידה בעולם כולו.
שתפו את הוידאו הזה!
צפו: כתבת חדשות קנדית נשלחה לתוך הפגנה פרו פלסטינית ושאלה את המפגינים האנטישמים "האם אכפת לכם ממה שקורה בסוריה?" צפו: כתבת חדשות קנדית נשלחה לתוך הפגנה פרו פלסטינית ושאלה את המפגינים האנטישמים "האם אכפת לכם ממה שקורה בסוריה?" Reviewed by Free Speech on 9:30:00 Rating: 5
מופעל על ידי Blogger.